Author: M***n
Date:
Review: it's perfect I love it so much
Color: Burgundy
Price: 105kr
Original Price: 140kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | Do not Perm or Dye |
| Net Weight | 290 g |
| Length | 76 cm |
| Crown | 57 cm |
| SKU | sb2309218858974046 |
Author: M***n
Date:
Review: it's perfect I love it so much
Color: Burgundy
Author: Z***u
Date:
Review: This product is very good and it is worth the wait and the price. I recommend it and i am sure i will buy more. Love shein❤️❤️Pls like this i really need points ❤️🤍❤️🤍❤️🤍❤️🤍❤️🤍❤️
Color: Brown
Author: j***y
Date:
Review: SOOO PERFECT!! The color is sooo pretty! 💕 i’m love
Color: Burgundy
Author: e***1
Date:
Review: Soooo good, had to get hair net separately. Will be buying more wigs off SHEIN
Color: Burgundy
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.